Қўқон шаҳар ҳокими фуқароларни қабул қилди
Қўқон шаҳар ҳокими Маруфжон Усмонов томонидан ўтказилган навбатдаги фуқаролар қабулида Халқ қабулхонаси, Бош вазир қабулхонаси мутасаддилари, шаҳар ҳокимининг ўринбосарлари ва бошқа мурожжатлардаги масалалар бўйича масъул идоралар вакиллари иштирок этдилар.
Қабулда фуқароларнинг моддий ёрдам кўрсатиш, уй-жой шароитини яхшилаш, ишга жойлашиш борасидаги, ва тадбиркорлик субъектларининг кредит, ер майдони ажратиш каби мурожаатлари кўриб чиқилди.
Шаҳар ҳокими асосли мурожаатлар ижроси юзасидан мутасаддиларга кўрсатмалар бериб, белгиланган муддатда бажаришни талаб этди.

At the next reception of the citizens of the Mayor of Kokand, Maruf Usmanov, his deputies, representatives of the People’s Reception and Reception of the Prime Minister and other responsible persons related to the issues raised in the appeals of citizens took part.
At the reception, applications from citizens to improve housing conditions, employment, financial assistance and applications of business entities to provide assistance in obtaining soft loans and in the acquisition of land were considered..
The Mayor gave instructions on the execution of instructions on justified appeals and demanded their execution within the specified time frame.